ankara gülüş tasarımı
Estetik Diş Hekimliği

Ankara Gülüş Tasarımı

Ankara Gülüş Tasarımı

Gülüş tasarımı ile birlikte doğal ve estetik açıdan güzel gülüşlere sahip olabilirsiniz. Gülmek, bir insanın güzelliğini etkileyen en önemli unsurdur. Ağız sağlığında çeşitli sorunlar yaşamanız halinde gülüşünüz bozulacak, bu durumdan rahatsız olarak içten ve doğal gülüşlerinizi saklamak zorunda kalacak ve aynı zamanda da sosyal ilişkiler konusunda başarısızlığa uğrayabilirsiniz. Bu durumun yaşanmaması ve herkesin etkin gülüşlere sahip olması gerektiğini düşünen firmamız bölgesinde Ankara gülüş tasarımı olarak hastalarına hizmet vermekte, doğal ve güzel gülüşlere sahip olmasını sağlamaktadır.

Gülüş Tasarımı Nedir, Niçin Yapılır?

Gülüş tasarımı estetik bir gülüşe sahip olmak isteyen kimselere karşı gerçekleştirdiğimiz, çok kapsamlı müdahalelerin genel ismidir. Gülüş, kişinin ruh halini yansıttığı için ve başkaları olan ilişkilerini de düzenlemesinden ötürü çekici ve güzel gülüş sahibi olmak kişinin öz güvenini arttırmakta aynı zamanda da etkili ilişkiler kurmasını sağlamaktadır. Bunun farkında olan ve bölgesinde Ankara gülüş tasarımı olarak hizmet veren bizler, hastalarımız için en uygun gülüşü elde etmeleri için faaliyetlerinizi sürdürmektedir.

İyi bir gülüş elde etmek için diş yapısının ve sıralanmasının düzgün olması, dizilişlerinde yamukluklar olmaması, üstte bulunan dişlerin ön planda olması, herhangi bir leke barındırmaması, dudak ve diş etinin birbirlerine uyumlu olması gerekmektedir. Tüm bu müdahaleler ise yüz hattı temel alınarak yapılmaktadır.

Gülüş Tasarımında Yapılan Tedaviler Nedir?

Gülüş tasarımında yapılan tedaviler hastalarımız için en doğru ve gerekli tedavi yöntemlerinden oluşmaktadır. Uzman çalışanlarımız sayesinde ihtiyaca yönelik olarak belirlenen bu tedaviler sırasıyla;

  • Etkin bir gülüşe sahip olmak için öncelikli olan dişlerin doğal beyazlıklarında olmalarıdır. Sarı, kararmış ya da farklı renk tonları güzel gülüşün önüne geçtiği gibi rahat bir şekilde gülmeyi de önlemektedirler. Bu yüzden dişlerinizin beyazlatılması gülüş tasarımının önemli bir adımıdır.
  • Çürük ya da deforme olmuş diler temizlenir. Çürük dişler, gülmek için en kötü görünen dişlerdir. Çürük dişlerin dolgu yapılması ya da çekilmesi ile bu süreçte en çok yaptığımız işlemler arasında yer almaktadır.
  • Gerekli durumlarda diş eti estetiği girişimleri, diş eksiklerinin giderilmesi, porselen lamine ve kaplamaların yapılması da süreç içerisinde hastalarımıza sunduğumuz diğer hizmetler arasında yer almaktadır.

Gülüş Tasarımı Hangi Sürelerde Yapılır?

Bölge açısından Ankara gülüş tasarımı işlemleri kişilerin diş ve ağız yapılarına göre belirlendiği için 1 gün içerisinde yapılabildiği gibi duruma göre 15 günlük sürelere de çıkabilmektedir. Eğer kolay çözümler gerektiren yöntemleri uygulamak gerekiyorsa uzman ekibimiz çok kısa süreler içerisinde doğal gülüşe sahip olmanızı sağlamaktadırlar. Ancak daha uğraş gerektiren işlemlerde haliyle süre uzamaktadır. Her iki durumda da hastalarımızın sağlığını ön planda tuttuğumuz için onlar adına ağrısız, ek masraflar gerektirmeyen ve kısa sürelerde çözüme kavuşturulacak özel tedavi yöntemleri uyguluyor, sağlıklı gülüşlerine kavuşmalarını temin ediyoruz.

Gülüş Tasarımı Fıyatları

Gülüş tasarımı yaptırmaya karar verdiğinizde fiyatlarıyla ilgili bilgi almak için doktorunuzdan mutlaka randevu alıp yüz yüze görüşme sağlamalısınız. Doktorunuz sizinle görüştükten sonra yapacağı muayene sonrasında sizin gülüş tasarımınızla ilgili yapılması gerekenleri anlattıktan sonra fiyat sunacaktır. Gülüş tasarımı fiyatları kişiden kişiye yapılacak uygulama farklılıklarından dolayı çok değişkendir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir